foto: Lubomír Tomeček © ...

Prosinec 2014

Vánoční

20. prosince 2014 v 17:40 SK Karlovice
Vánoční Ostravská zimní liga v Bělském lese, tentokrát bez nás. Tak alespoň pozdrav k Vánocům a do nového roku... z Vrbna a Karlovic... posíláme Vám.
Mikulášská ZL

7. prosince 2014 v 22:28 SK Karlovice
Závody Zimní ligy vždy potěší... tento ostravský Mikuláš byl opět originálem... z dílny rodiny Zajíců. Po první části sprintu v prostoru Karolíny, následoval ihned halový mini OB a na závěr celého závodu pak opět klasický sprint . Tentokrát jsem ale fotil minimálně, protože závod proběhl právě v té hodince, která mne zdržela na trati.

Jak vidíte, ideální prostory shromaždiště...


Záběry z výšin...

A jsme těsně před startem... Závod byl moc pěkný, rychlý, ale hned na dvojce jsem si natáhl sval a nebýt J.Z. mladšího... /mladý, mladší, nejmladší/... prošel bych asi halou přímo na shromaždiště... ale jmenovaný borec mne psychicky podpořil a závod jsem došel.


Jsme již na vyhlašování, které bylo moc pěkné...
Mladý Josef, v pozadí kousek ještě mladšího...
Také naše zastoupení na stupních vítězů, a hned ve dvou kategoriích... A Zbyněk vyhrál...


A tady jsou medailisté v hlavních kategoriích... Zvítězili - Jana Vývodová/MOV/ a Roman Zbranek /ASU/


Nepletu-li se je to Josef nejmladší... ?A to byl ještě pohled z útrob shromaždiště na Novou Karolinu... načež pokračujeme městem na výstavu Kubištovu... a taky na oběd...Zatím co na výstavě se fotit nesmí, tady si kupujeme papouška Aru, ale vlastně je to asi Body... /Možná budu opravovat/... A už je to tady, Angličan Zbyňda uřesňuje ... Je to Bud /čti Bad/...
A tady předseda Karel, který po opreci zkoušel zaklusat... a zcela mne zdeptal ... ovšem mám se na co vymlouvat... navíc je o dvacet kilo lehčí , trénuje a zdatně dodržuje pitný režim...
TOPlist